*

17 Ludzie do nas pisali:

Po stracie blisko 30 000 $ przez brak wystarczającej wiedzy na temat handlu na rynku Forex i firmy, z którą miałem do czynienia, Byłem bardzo zły, zawstydzony i zdezorientowany.
Na Interlaw natknąłem się w mediach społecznościowych krótko po mojej stracie i nawiązałem kontakt kilka dni później. Od samego początku byli bardzo profesjonalni, przejrzyści i zwięźli w odniesieniu do kroków, które podjęli, aby pomóc odzyskać część moich strat. Przede wszystkim jednak, całkowicie nie oceniali bałaganu, w który się wpakowałem, i skupili się wyłącznie na pomaganiu mi.
Mój doradca zasugerował, że proces zajmie około 3 miesięcy od początku do końca i okazało się, że tyle czasu zajęło osiągnięcie rezultatu.
Podczas gdy otrzymałem tylko część mojej straty, satysfakcjonujące było odzyskanie części moich strat, coś, co nigdy by się nie wydarzyło bez przewodnictwa Interlaw.
Dziękuję za pomoc.

10.10.2022

cześć! Wielkie podziękowania dla Interlaw za dobry uczynek, co oni robią. W 2017 r.. Zakochałem się w oszustach z OLYMP TRADE. Pod koniec 2018 roku. stosowane i później 5,5 miesięcy udało mi się częściowo odzyskać pieniądze, chociaż myślałem, co nie zadziała, ponieważ. przelałeś pieniądze za pomocą karty głównej Mam nadzieję i uwierz, że będziesz mógł zwrócić resztę pieniędzy. Chętnie zostawię jeszcze jedną wdzięczną opinię na temat Twojej pracy!

23.06.2022

Po nieudanych próbach zdobycia $10,250 zwrócone od firmy handlowej KBCapitals, o których później dowiedziałem się, że nie byli uregulowani, aby działać jako firma handlowa, Skorzystałem z usług Interlaw. Proces i koszty związane z zaangażowaniem Interlaw (wstępna opłata alimentacyjna i 20% sumy wszelkich odzyskanych środków) zostały mi jasno wyjaśnione, zanim podjąłem decyzję o podpisaniu umowy na korzystanie z ich usług.

Konsultant przydzielony do mojej sprawy był kompetentny i niezwykle pomocny w przeprowadzaniu mnie przez proces obsługi obciążenia zwrotnego karty kredytowej wobec KBCapitals. Wspaniale było mieć konsultanta podczas rozmów konferencyjnych z moim bankiem (Standard Chartered z siedzibą w Hongkongu) aby upewnić się, że omówione zostały prawidłowe informacje i że rozmawialiśmy z właściwymi osobami. Moja sprawa zajęła około 12 tygodnie do rozwiązania (co rozumiem jest typowe w takich przypadkach). Po pomyślnym wyniku, który odzyskał wszystkie fundusze, bez wahania polecam Interlaw.

13.04.2022

Po tym, Jestem bardzo szczęśliwy. Wyniki Interlaw są trudne, ale dobre. To zajęło dużo czasu, ale nie mogę na to narzekać. Doceniam fakt, że mój zespół ds. obciążeń zwrotnych dobrze przedstawił moją sprawę mojemu bankowi. Pracowałem tam przez wiele miesięcy, bo mój bank niczego nie zrozumiał. Na różne telefony musieliśmy czekać godzinami, ALE to było nic. Mój bank złożył moją sprawę i była to pomoc Interlaw, dlatego otrzymałem zwrot pieniędzy.

Chciałbym również podziękować, ponieważ zostałem ostrzeżony, aby zachować ostrożność podczas rozmowy z moim brokerem i być jak najbardziej przejrzystym podczas procesu w banku. (Zostałem wezwany i nadal otrzymuję telefony od brokerów i proszą mnie o ponowną transakcję.)

Dobrze wykonana praca interlaw! Pomogło mi odzyskać dużo więcej pieniędzy, niż powinienem kiedykolwiek stracić!! Byłem zakłopotany i czułem się dość głupio — po tym, jak zorientowałem się, co się stało, gdy pierwszy raz zadzwoniłem do fin al. — ale powiedzieli, że możemy z tym walczyć, jeśli chcę z tym walczyć. I to była walka z moim brokerem i moim bankiem i w końcu się skończyła. Walka z brokerami trwa dalej.

29.03.2022

Po przegranej 5,000$ po kontaktach z grupą FX Trader. Później dowiedziałem się, że ta firma nie ma licencji na handel w Wielkiej Brytanii. Przeprowadziłem wiele badań i zobaczyłem recenzje Interlaw na tej stronie.
Skontaktowałem się z Interlaw i po poinformowaniu o opłatach, które poniosę, Postanowiłem skorzystać z ich usług.
Poinformowano mnie o opłacie wstępnej io tym później, ich był 20% opłata wstępna, płatne tylko w przypadku sukcesu w odzyskaniu utraconych środków.
Zostałem poprowadzony przez cały proces i otrzymałem doskonałą radę.
Bez wahania polecam tę firmę, ponieważ dali mi uczciwą ocenę na samym początku, czego się spodziewać.
Jeśli uznają, że masz szansę na odzyskanie utraconych pieniędzy, powiedzą Ci, ale nie naciskaj ani nie obsypuj się obietnicami, nie mogą tego osiągnąć.
Odzyskanie pieniędzy, które mnie oszukano, było najlepszym końcem mojego roku, które zaczęło się tak źle. Dziękuję mojemu doradcy i wszystkim zaangażowanym w moją sprawę..

02.03.2022

dobry dzień! Jestem jednym z tych naiwnych ludzi, który uwierzył w piękne słowa brokera i postanowił zarobić pieniądze bez większego wysiłku 180% coroczny. Żaden bank nie oferował takich warunków, i podjąłem decyzję. W pełni przyjmuję do wiadomości swoją odpowiedzialność )))) Samodzielnie, zrozum moje wymagania, dlaczego nie można wypłacić pieniędzy i zysków?, nikt nie zareagował. Przez telefon, słyszeć o problemie, nie chciałem się komunikować. Wybrałem Interlaw do pomocy, ponieważ, że jest jedną z pierwszych firm na rynku, ma bogate doświadczenie. Nie przegrał, był w stanie wrócić 80% zagnieżdżone. Nie powtarzaj moich błędów, powodzenia wszystkim! włożyłem 5 gwiazdy, nic lepszego nie można osiągnąć

20.01.2022

Dziękuję Ci)) Jestem indywidualnym przedsiębiorcą na Łotwie, Wypełniłem kontrakt państwowy na urząd burmistrza jednego dużego miasta;
zajmowała się dostawą materiałów biurowych. Z mojej strony, Spełniłem wszystkie warunki umowy,
ale burmistrz odmówił zapłaty za towar, powołując się na fakt, że towary są złej jakości.
Zwróciłem się do jednej kancelarii, więc te „……” przegrały sprawę, podwoiła ilość problemów, i zabrali mi też pieniądze z odsetkami!
Znajomy radził skontaktować się z Interlaw, ponieważ już w 2017, pozwał za ich pośrednictwem przyzwoitą kwotę odszkodowania za wysyłkę.
Przyjęli mnie, wysłuchał mnie, i wewnątrz 2 tygodni budowaliśmy obronę. Złożyłem i zrobiłem wszystkie dokumenty tylko za radą mojego prawnika.
Natychmiast złożył odwołanie, zabezpieczył uchylenie orzeczenia sądu pierwszej instancji .,, i otrzymałem decyzję o spełnieniu moich żądań!

17.09.2020

Myślałem, że straciłem wszystkie zainwestowane pieniądze, z którymi się rozstałem, na rzecz oszustwa bitcoin. Wydawało się również, że podjęcie decyzji o Interlaw bez gwarancji po wpłacie pierwszej wpłaty było dużym ryzykiem – w głębi mojej głowy myślałem „czy to może być kolejne oszustwo!”. Nie muszę się martwić, ponieważ wyjaśnili wszystko, co należy zrobić bardzo wyraźnie i byli bardziej kompetentni w odzyskiwaniu moich pieniędzy niż mój bank. Nie potrafię powiedzieć, jak bardzo czuję ulgę i szczęście, że skończę 70% mojej inwestycji (Całkowita opłata za Interlaw 30%). Uświadomili mi też, że nawet najbardziej wykształceni i uprzywilejowani ludzie dają się oszukać w tym nowoczesnym społeczeństwie i będę bardzo ostrożny w przyszłości z moimi inwestycjami.

13.05.2020

Zajmuję się biznesem i często zdarza się, że moja firma wymaga legalnego, to jest, prawna ochrona interesów.
Zwracając się do Interlaw po raz pierwszy zdałem sobie sprawę, że mam do czynienia z poważną firmą,
od tego czasu, chłopaki zapewniają mi pełen zakres usług abonamentowych.
Cenię zespół prawników firmy za wysoki profesjonalizm i odpowiedzialne podejście do pracy.

01.02.2020

Dziękuję zespołowi kancelarii „Interlaw”. Skontaktowałem się z firmą po, jak broker KBCapitals przestał wypłacać pieniądze pod jakimkolwiek pretekstem. Jednocześnie w Internecie zaczęło pojawiać się wiele informacji o nieuczciwych działaniach tego brokera.. Prawnicy firmy w mojej sprawie sporządzili kilkanaście różnych oświadczeń i skarg w języku rosyjskim i angielskim. Każdy dokument był ze mną uzgadniany przed wysłaniem do odpowiednich organizacji.. W rezultacie bank wydający kartę Visa dokonał 100%- pierwszy zwrot. Chcę zwrócić uwagę na jeszcze jeden punkt. Myślałem, czy skontaktować się z profesjonalnymi prawnikami w sprawie obciążenia zwrotnego, czy nie, bo nie było nawet środków na przedpłatę, wszystkie pieniądze były na kontach brokera. W rezultacie moja żona i ja zdecydowaliśmy, że dołożymy wszelkich starań, zwrócić przynajmniej część środków i nie żałować w przyszłości, że nic nie zrobili, za co zostali nagrodzeni. Biorąc pod uwagę efekt końcowy w moim przypadku, mogę powiedzieć z ufnością, że obciążenie zwrotne działa, którzy cierpieli z powodu oszukańczych brokerów, aby skorzystać z szansy na odzyskanie swoich środków, szukanie pomocy u prawników Interlaw.

15.01.2020

Ostatecznie pozytywny wynik. Banki nie spieszą się z odpowiedzią na przedstawione dowody. Podziwiałem grzeczność & wytrwałość mojego opiekuna w kontaktach z pracownikami banku. Nie byłoby zwrotu pieniędzy, gdyby nie Interlaw.

20.12.2019

Serdecznie dziękuję kierownictwu i przyjaznemu personelowi Interlaw za pomoc w zwrocie środków od brokera Quantum System. Chłopaki ciężko pracowali i zwycięstwo triumfowało, Odzyskałem pieniądze w całości. Dziękuję Ci, chłopaki, za twoją pracę i kłopoty, za profesjonalizm. Specjalne podziękowania za profesjonalne prowadzenie sprawy. Powodzenia, życzę Ci sukcesu, chłopaki, w twojej szlachetnej sprawie! Niech wdzięczność klientów powróci do Ciebie z wielkim szczęściem w Twoim życiu., świetny listopadowy nastrój!!!

10.11.2019

wątpiłem, najpierw poprosiłem o radę w Interlaw, gdzie zostało przeprowadzone wstępne badanie przedłożonych przeze mnie dokumentów.
Stworzyliśmy możliwość przeprowadzenia badania przedawnienia dokumentów. Zaraz po tym, ze spokojną duszą, Zawarłem umowę o pracę.
Badanie tak dokładnie wyznaczyło termin przedłożenia dokumentów, że, w rezultacie, sprawa została wygrana z korzyścią dla mnie.
Ponieważ można im zaufać w tak złożonej pracy, Myślę, że możesz za ich pośrednictwem robić inne rzeczy.

07.08.2019

Podsumowując moje doświadczenie, z przyjemnością robię. Mój angielski nie jest doskonały.

Oszukanie małej fortuny nie jest czymś, z czego jestem dumny, że zawiodłem, i nie jestem od niego lepszy pod wieloma względami. Cztery miesiące inwestowania i inwestowania i handlu i za nic. Nie zdawałem sobie sprawy, że to wszystko było fałszywe i byłem wyczerpany, gdy się o tym dowiedziałem.

Interlaw, do którego skontaktowałem się i otrzymałem pomoc z rozwagą. Są silne, gdy potrzebujesz. Proces był etapami w czasie i musieliśmy razem czekać na przetworzenie przez banki, ale udało nam się odzyskać moje pieniądze. Niełatwe. Potrzebowałem pomocy i ją otrzymałem. Warte moich pieniędzy.

Mówię ludziom, żeby się nie poddawali. Jeśli możesz walczyć z brokerami, którzy kradną twoje pieniądze, musisz walczyć. Każdy się kłóci i to była moja walka teraz

03.08.2019

Dobry wieczór wszystkim, Chcę podzielić się moją opinią na temat Interlaw. W marcu 2018 znalazł się pod wpływem nieuczciwego brokera HBC Broker, otrząsnął się ze mnie wszystko, co możesz i nie możesz, Ich imię zapamiętam na długo. Znajomy zaproponował procedurę obciążenia zwrotnego, Znalazłem kilka firm w Internecie, nie wiem dlaczego, ale wybrałem Interlaw. Wyjaśniłem sytuację, ale niestety w tym momencie nie mogli mi pomóc, jego niuanse. Ale byli „pomocnicy”, kto obiecał pomóc, cóż, nigdzie indziej nie pomogli mi wciągnąć mnie w długi. I wracam po pomoc w Interlaw, tym razem się udało!!! Chociaż nie pełny zwrot pieniędzy, ale na to też nie liczyłem. Dziękuję bardzo chłopaki, prawnicy!Dobrobyt dla was i powodzenia we wszystkich waszych przedsięwzięciach.!! Jeszcze raz, wielkie dzięki)

13.02.2019

Bardzo profesjonalny i kompetentny, został oszukany na stronie internetowej i został zabrany za kilka tysięcy,myślałem, że straciłem wszystko, a potem nawiązałem kontakt
z Interlaw i odzyskali wszystkie moje pieniądze,nie mogę im wystarczająco podziękować.

23.08.2018

dobry dzień, życie potoczyło się w ten sposób i po drodze spotkałem oszustów , mianowicie codzienne transakcje. Pokos tak szybko, jak to możliwe, i wierzyłem im jak głupek, kiedy ciągle karmiono mnie śniadaniem. Najpierw zwróciłem się do prawników, ale po chwili dostałem odrzucenie, tylko wzruszyli ramionami. Czytałem też o obciążeniach zwrotnych, oraz negatywne i pozytywne recenzje. Przecież wszystkie oszustwa i prawnicy nie poszli z chęcią, i tu w ogóle beznadzieja popchnęła. Otrzymałem konsultację (wolny), zebrał niezbędne dokumenty i wyruszył. 2 miesięcy doświadczeń, i nie wierzyłem w cud, ale i tak otrzymałem połowę kwoty, Nie wiem jak to zrobili, ale byłam taka zadowolona, po takiej postawie nawet zaczynam znów ufać ludziom) Podziękowania dla zespołu Interlaw za rzetelną pracę!

27.04.2018

Pomożemy ci!

Telefon:
613-792